Slamník Vertical 2018 – startovní listina

platná ke dni:

23.01.2018

     

09:01

jméno

příjmení

rok narození

kategorie

oddíl/sponzor

zaplaceno

Lukáš

Beránek

1985

Muži veřejný závod

HO Loko Beroun

ano

Petr

Bielcik

1971

Muži veřejný závod

Czech outdoor eXtreme

 

Olga

Blaťáková

1970

Ženy veřejný závod

Sports Development

ano

Jakub

Brýdl

1977

Muži veřejný závod

KOSP

ano

Ondřej

Čech

1976

Muži veřejný závod

grundybike.cz

ano

Jan

Červinka

1989

Muži ČP 1979 - 1997

Skialp Dolní Morava

ano

Jan

Fajt

1951

Veteráni ČP 1978 a starší

Scarpa Skialpin Klub HS Orlické Hory

 

Ondřej

Fejfar

1989

Muži ČP 1979 - 1997

LUSTI Skialp Team

 

Roman

Fišnar

1983

Muži ČP 1979 - 1997

Skialp Jeseníky

ano

Eva

Galaczová

1996

Ženy ČP 1979 - 1997

0

 

Lenka

Hanyšová

1996

Ženy ČP 1979 - 1997

AKLVK

ano

Martin

Helcel

1988

Muži veřejný závod

MH Bike

 

Matěj

Hloušek

1998

Muži veřejný závod

grundybike.cz

ano

Vena

Hornych

1978

Veteráni ČP 1978 a starší

Kupkolo MtbTrilogy stage race

ano

Jiří

Hromádko

1986

Muži veřejný závod

MANOKA

ano

David

Chytil

1987

Muži veřejný závod

Skialp Jeseniky

ano

Michal

Kačerovský

1998

Junioři ČP 1998 - 2000

Skialp Dolní Morava

ano

Rostislav

Kadula

1968

Muži veřejný závod

0

ano

Tomáš

Kazil

1979

Muži veřejný závod

SAC Špindlerů Mlýn

 

Jaroslav

Klíma

1984

Muži veřejný závod

0

ano

Markéta

Klimešová

1991

Ženy veřejný závod

MANOKA

ano

Iveta

Kolegarová

1988

Ženy ČP 1979 - 1997

IN-LIFE

ano

Barbora

Kožnarová

1993

Ženy ČP 1979 - 1997

Skialp Dolní Morava

ano

Jitka

Kramolišová

1985

Ženy veřejný závod

0

ano

Zdeněk

Kunc

1967

Muži veřejný závod

0

ano

Renata

Kuncová

1978

Ženy veřejný závod

0

ano

Martin

Laštovička

1977

Muži veřejný závod

Marbull; HO Lokomotiva Beroun

 

Tomáš

Lichý

1994

Muži ČP 1979 - 1997

Hagan/Skialpshop.cz

ano

Lucie

Luštincová

1993

Ženy ČP 1979 - 1997

LUSTi Team

 

Ivo

Lužný

1965

Muži veřejný závod

TTC Olomouc

 

Martin

Marek

1984

Muži veřejný závod

HO J.Gagarina

ano

Rostislav

Matera

1962

Muži veřejný závod

Triatlon Team Opava

ano

David

Novák

1998

Junioři ČP 1998 - 2000

Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory

 

Petr

Novák

1967

Veteráni ČP 1978 a starší

Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory

 

Jan

Pochobradský

1975

Veteráni ČP 1978 a starší

Scarpa Skialpin Klub HS Orlické Hory

 

Eliška

Poláková

2000

Juniorky ČP 1998 - 2000

Skialp Dolní Morava

ano

Pavel

Pospíšil

1964

Muži veřejný závod

0

 

Blanka

Pospíšilová

1965

Ženy veřejný závod

Dolní Morava

 

Kristýna

Pospíšilová

1992

Ženy veřejný závod

Dolní Morava

ano

Radka

Pospíšilová

1990

Ženy ČP 1979 - 1997

Skialp Dolní Morava

ano

Olga

Puchkareva

1982

Ženy veřejný závod

0

 

Pavel

Samek

1958

Veteráni ČP 1978 a starší

Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory

 

Ladislav

SÁS

1972

Veteráni ČP 1978 a starší

SK VYHLÍDKA ŠTERNBERK

ano

Robert

Sedlak

1985

Muži veřejný závod

Flying Runners

 

Pavel

Skalický

1992

Muži ČP 1979 - 1997

Skialp Dolní Morava

 

Lumír

Sobek

1975

Veteráni ČP 1978 a starší

Dobratice

 

Jakub

Stejskal

1995

Muži ČP 1979 - 1997

Skialp Dolní Morava

 

Lenka

Strculova

1980

Ženy veřejný závod

Jiřinka team

 

Zuzana

Šebečková

1990

Ženy veřejný závod

Dolní Morava

ano

Jakub

Šilar

1987

Muži veřejný závod

SKK Vysoké Mýto

ano

Peter

Škabla

1990

Muži veřejný závod

Flying Runners

 

Michal

Štantejský

1984

Muži ČP 1979 - 1997

SAC Špindlerův Mlýn

ano

Jitka

Šteflová

1988

Ženy veřejný závod

0

ano

Karel

Šváb

1982

Muži veřejný závod

0

 

Jakub

Švec

2001

Kadeti ČP 2001 - 2003

SAC Špindlerův Mlýn

ano

Adam

Tachezy

1990

Muži veřejný závod

0

ano

Ondřej

Trčka

1984

Muži veřejný závod

0

ano

Jakub

Urban

1972

Veteráni ČP 1978 a starší

Skialp Dolní Morava

ano

Matyáš

Urban

2000

Junioři ČP 1998 - 2000

Skialp Dolní Morava

 

Josef

Vaculin

1962

Muži veřejný závod

0

 

Leoš

Vanžura

1984

Muži veřejný závod

Jiřinka team

 

Vilém

Veverka

2001

Muži veřejný závod

0

 

Vladimír

Všetíček

1982

Muži ČP 1979 - 1997

Skialp Jeseníky

ano

Lenka

Vyskočilová

1982

Ženy veřejný závod

KOSP

ano

Jan

Wertich

1986

Muži ČP 1979 - 1997

HK Atlas Opava

 

Marie

Zelená

1985

Ženy veřejný závod

ALPSPORT.CZ

 

Josef

Zlámal

1986

Muži veřejný závod

Olomouc

ano

Pavel

Žofka

1969

Veteráni ČP 1978 a starší

Skialp Dolní Morava

 

      
      

Počty startujících po kategoriích

  
      

Muži veřejný závod

27

   

Ženy veřejný závod

12

   
      

Muži ČP 1979 - 1997

9

   

Ženy ČP 1979 - 1997

6

   
      

Junioři ČP 1998 - 2000

3

   

Juniorky ČP 1998 - 2000

1

   
      

Kadeti ČP 2001 – 2003

1

   

Kadetky ČP 2001 – 2003

0

   
      

Veteráni ČP 1978 a starší

9

   

Veteránky ČP 1978 a starší

0

   
      

Celkem startujících

 

68

   
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
      
        
 

Lukáš

Beránek

 

1985

Muži veřejný závod

HO Loko Beroun

5.1.2018

 

Petr

Bielcik

 

1971

Muži veřejný závod

Czech outdoor eXtreme

 

Olga

Blaťáková

 

1970

Ženy veřejný závod

Sports Development

15.12.2017

 

Jakub

Brýdl

 

1977

Muži veřejný závod

KOSP

22.1.2018 ? Vyskocilova

 

Ondřej

Čech

 

1976

Muži veřejný závod

grundybike.cz

11.1.2018

 

Jan

Červinka

 

1989

Muži ČP 1979 - 1997

Skialp Dolní Morava

22.1.2018

 

Jan

Fajt

 

1951

Veteráni ČP 1978 a starší

Scarpa Skialpin Klub HS Orlické Hory

 

Ondřej

Fejfar

 

1989

Muži ČP 1979 - 1997

LUSTI Skialp Team

 

Roman

Fišnar

 

1983

Muži ČP 1979 - 1997

Skialp Jeseníky

8.1.2018

 

Eva

Galaczová

 

1996

Ženy ČP 1979 - 1997

 

Lenka

Hanyšová

 

1996

Ženy ČP 1979 - 1997

AKLVK

22.1.2018

 

Martin

Helcel

 

1988

Muži veřejný závod

MH Bike

 

Matěj

Hloušek

 

1998

Muži veřejný závod

grundybike.cz

22.1.2018

 

Vena

Hornych

 

1978

Veteráni ČP 1978 a starší

Kupkolo MtbTrilogy stage race

23.1.2018

 

Jiří

Hromádko

 

1986

Muži veřejný závod

MANOKA

23.12.2018

 

David

Chytil

 

1987

Muži veřejný závod

Skialp Jeseniky

9.1.2018

 

Michal

Kačerovský

 

1998

Junioři ČP 1998 - 2000

Skialp Dolní Morava

19.1.2018

 

Rostislav

Kadula

 

1968

Muži veřejný závod

 

17.1.2018

 

Tomáš

Kazil

 

1979

Muži veřejný závod

SAC Špindlerů Mlýn

 

Jaroslav

Klíma

 

1984

Muži veřejný závod

 

22.1.2018

 

Markéta

Klimešová

 

1991

Ženy veřejný závod

MANOKA

23.1.2018 ?? Hromadko

 

Iveta

Kolegarová

 

1988

Ženy ČP 1979 - 1997

IN-LIFE

11.1.2018

 

Barbora

Kožnarová

 

1993

Ženy ČP 1979 - 1997

Skialp Dolní Morava

22.1.2018

 

Jitka

Kramolišová

 

1985

Ženy veřejný závod

 

3.1.2018

 

Zdeněk

Kunc

 

1967

Muži veřejný závod

 

23.1.2018

 

Renata

Kuncová

 

1978

Ženy veřejný závod

 

23.1.2018

 

Martin

Laštovička

 

1977

Muži veřejný závod

Marbull; HO Lokomotiva Beroun

 

Tomáš

Lichý

 

1994

Muži ČP 1979 - 1997

Hagan/Skialpshop.cz

22.1.2018

 

Lucie

Luštincová

 

1993

Ženy ČP 1979 - 1997

LUSTi Team

 

Ivo

Lužný

 

1965

Muži veřejný závod

TTC Olomouc

 

Martin

Marek

 

1984

Muži veřejný závod

HO J.Gagarina

9.1.2018

 

Rostislav

Matera

 

1962

Muži veřejný závod

Triatlon Team Opava

15.12.2017

 

David

Novák

 

1998

Junioři ČP 1998 - 2000

Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory

 

Petr

Novák

 

1967

Veteráni ČP 1978 a starší

Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory

 

Jan

Pochobradský

 

1975

Veteráni ČP 1978 a starší

Scarpa Skialpin Klub HS Orlické Hory

 

Eliška

Poláková

 

2000

Juniorky ČP 1998 - 2000

Skialp Dolní Morava

19.1.2018

 

Pavel

Pospíšil

 

1964

Muži veřejný závod

 

Blanka

Pospíšilová

 

1964

Ženy veřejný závod

Dolní Morava

 

Kristýna

Pospíšilová

 

1992

Ženy veřejný závod

Dolní Morava

13.12.2017

 

Radka

Pospíšilová

 

1990

Ženy ČP 1979 - 1997

Skialp Dolní Morava

15.12.2017

 

Olga

Puchkareva

 

1982

Ženy veřejný závod

 

Pavel

Samek

 

1958

Veteráni ČP 1978 a starší

Scarpa Skialpin klub HS Orlické hory

 

Ladislav

SÁS

 

1972

Veteráni ČP 1978 a starší

SK VYHLÍDKA ŠTERNBERK

22.1.2018

 

Robert

Sedlak

 

1985

Muži veřejný závod

Flying Runners

 

Pavel

Skalický

 

1992

Muži ČP 1979 - 1997

Skialp Dolní Morava

 

Lumír

Sobek

 

1975

Veteráni ČP 1978 a starší

Dobratice

 

Jakub

Stejskal

 

1995

Muži ČP 1979 - 1997

Skialp Dolní Morava

 

Lenka

Strculova

 

1980

Ženy veřejný závod

Jiřinka team

 

Zuzana

Šebečková

 

1990

Ženy veřejný závod

Dolní Morava

14.12.2017

 

Jakub

Šilar

 

1987

Muži veřejný závod

SKK Vysoké Mýto

28.12.2017

 

Peter

Škabla

 

1990

Muži veřejný závod

Flying Runners

 

Michal

Štantejský

 

1984

Muži ČP 1979 - 1997

SAC Špindlerův Mlýn

22.1.2018

 

Jitka

Šteflová

 

1988

Ženy veřejný závod

 

11.1.2018

 

Karel

Šváb

 

1982

Muži veřejný závod

 

Jakub

Švec

 

2001

Kadeti ČP 2001 - 2003

SAC Špindlerův Mlýn

23.1.2018

 

Adam

Tachezy

 

1990

Muži veřejný závod

 

17.1.2018

 

Ondřej

Trčka

 

1984

Muži veřejný závod

 

17.1.2018

 

Jakub

Urban

 

1972

Veteráni ČP 1978 a starší

Skialp Dolní Morava

14.12.2017

 

Matyáš

Urban

 

2000

Junioři ČP 1998 - 2000

Skialp Dolní Morava

 

Josef

Vaculin

 

1962

Muži veřejný závod

 

Leoš

Vanžura

 

1984

Muži veřejný závod

Jiřinka team

 

Vilém

Veverka

 

2001

Muži veřejný závod

 

Vladimír

Všetíček

 

1982

Muži ČP 1979 - 1997

Skialp Jeseníky

11.1.2018

 

Lenka

Vyskočilová

 

1982

Ženy veřejný závod

KOSP

22.1.2018

 

Jan

Wertich

 

1986

Muži ČP 1979 - 1997

HK Atlas Opava

 

Marie

Zelená

 

1985

Ženy veřejný závod

ALPSPORT.CZ

 

Josef

Zlámal

 

1986

Muži veřejný závod

Olomouc

19.1.2018

 

Pavel

Žofka

 

1969

Veteráni ČP 1978 a starší

Skialp Dolní Morava